O firmie

Księgowością zajmuję się zawodowo od 1997 roku, przynależąc przez pierwsze 4 lata do kilkuosobowego zespołu księgowych a od 2001 roku zajmując stanowiska kierownicze w działach księgowości. Do końca listopada 2014 roku nadzorowałam finanse jednostki budżetowej Miasta Poznania, w której od stycznia 2006 roku pełniłam funkcję Głównego Księgowego.

25 lat pracy w księgowości wyposażyło mnie w rzetelną wiedzę i doświadczenie w zakresie prawa finansowego i podatkowego. Moją specjalizacją są finanse publiczne oraz podatki, a od 10 lat dokonuję rozliczeń finansowych spółek handlowych, firm i osób prowadzących jednoosobowo działalność gospodarczą. Na rynku usług księgowych moje biuro rachunkowe funkcjonuje z powodzeniem od 01 stycznia 2011 roku, od grudnia 2014 roku w formie spółki prawa handlowego.

Swoim klientom oferujemy wysokiej jakości usługi księgowe z wykorzystaniem innowacji technologicznych oraz nowoczesnych rozwiązań informatycznych, dzięki którym klienci otrzymują bieżącą informację na temat finansów swojej Firmy. Budowanie relacji z klientem stanowi kluczową kwestię naszej działalności którą opieramy na wzajemnym zaufaniu, jasno określonych zasadach współpracy oraz stałej komunikacji e-mailowej i telefonicznej z Klientem.

W swojej pracy korzystamy z zasobów wiedzy INFORLEX.PL, które gwarantują szybki i pełny dostęp do informacji z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy i ubezpieczeń.

Zobacz nasz Certyfikat (Nr 48374/2010)